SONY FDR-X3000R | Internetový obchod Sony Center

 
 
 
 
 

SONY FDR-X3000R + AKA-FGP1 ZDARMA

Číslo výrobku:
4548736022058
Výrobce:
Běžná cena:
16.349 Kč (s DPH)
Naše cena s DPH:
14.990 Kč (s DPH)
Naše cena bez DPH:
12.388,43 Kč
Cena v cizí měně:
553,14 EUR
Ušetříte:
1.359 Kč (8 %)
Termín dodání:
Skladem
ks
 

Popis výrobku

4K videokamera Action Cam FDR-X3000 s Wi-Fi® a GPS

Filmy v rozlišení 4K s vyváženým optickým stabilizátorem obrazu SteadyShot

Kromě pouzdra pro snímání pod vodou a dálkového ovladače Live-View je pokročilá a odolná videokamera Action Cam FDR-X3000 vybavena vyváženým optickým stabilizátorem obrazu SteadyShot. Můžete tak natáčet stabilnější 4K videa z vlastního pohledu. Pokročilé funkce videokamery výrazně usnadňují jak každodenní natáčení, tak filmování na cestách.

 • Rozlišení 4K UHD – čtyřikrát více detailů oproti rozlišení Full HD
 • Stabilní záběry díky vyváženému optickému stabilizátoru obrazu SteadyShot
 • Ovladač RM-LVR3 nabízí úplné ovládání kamery včetně zapnutí a vypnutí.

Hlavní technické údaje

 • Typ objektivu

  ZEISS® Tessar®

 • Typ snímače

  Snímač CMOS Exmor R® typu 1/2,5 (7,20 mm) se zpětným osvětlením

 • Vodotěsná

  Pouzdro pro snímání pod vodou (MPK-UWH1) do hloubky 60 m součástí balení

 • Odolnost proti prachu

  Pouzdro pro snímání pod vodou (MPK-UWH1) součástí balení

 • Odolnost proti nárazům

  Pouzdro pro snímání pod vodou (MPK-UWH1) součástí balení

 • Vstupní a výstupní konektory

  Výstup Micro HDMI

  Slot pro paměťovou kartu

  Víceúčelový konektor / konektor micro USB

  Stereofonní minikonektor

Obsah balení

S výrobkem jsou dodávány následující položky

Obsah balení Obsah balení
 • Dobíjecí baterie (NP-BX1)

 • Kabel Micro USB

 • Průvodce spuštěním

 • Pouzdro pro snímání pod vodou (MPK-UWH1)

 • Upevňovací spona

 • Balení dálkového ovladače Live-View (RM-LVR3) obsahuje pásek na zápěstí, upevňovací adaptér a kolébku.

 

Charakteristika

Naprosto nová dimenze při natáčení akčních videí

Videokamera Action Cam kombinuje špičkový záznam ve formátu 4K a pokročilou kompenzaci chvění kamery pomocí vyváženého optického stabilizátoru obrazu SteadyShot. Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot se stará o celou optickou cestu jako jedna plovoucí jednotka a je tak o dost efektivnější při kompenzaci chvění kamery. Tento pokročilý systém stabilizace usnadňuje natáčení nádherných, ostrých videí při cestování, jízdě na kole a dalších akčních činnostech.

Dálkový ovladač Live-View pro snadné ovládání

Dokonalé spárování zajistí úspěšné pořízení záznamu. Dálkový ovladač Live-View umožňuje plnohodnotné ovládání nastavení záznamu, nyní včetně zapnutí a vypnutí. Stejné přátelské uživatelské prostředí můžete sdílet a spolupracovat během akce se svým týmem. Takže cokoli snímáte a kamkoli se vydáte, kamera a ovladač tvoří dokonalý pár připravený podpořit vás ve vašem dobrodružství.

Chytré ovládání a přívětivé uživatelské rozhraní

Díky novému intuitivnímu uživatelskému rozhraní je ovládání funkcí jednodušší než dříve. Všechny nabídky jsou dobře přístupné. Užívejte se pohodlnou práci při volbě nastavení a upravte si prostředí zcela podle svých potřeb. Kameru lze také zapnout nebo vypnout pomocí smartphonu s aplikací PlayMemories Mobile.

Dálkový ovladač Live-View s flexibilním upevněním

Tento nový kompaktní dálkový ovladač lze nosit například na zápěstí nebo jej můžete upevnit přímo na kameru a využívat v kombinaci s bajonetovým adaptérem a dalším příslušenstvím. Prostřednictvím připojení Wi-Fi® máte nad kamerou plnou kontrolu. Zapínání a vypínání využívá připojení Bluetooth®, které šetří energii baterie.

Snímač CMOS Exmor R® se zvýšenou citlivostí

Jedete za šera závratnou rychlostí z kopce na kole? Vychutnáváte si večerní sjezd peřejí? I tak bude záznam vypadat skvěle, neboť snímač CMOS Exmor R® je citlivý i za nedostatečného osvětlení, nabízí vylepšenou zřetelnost obrazu a výrazné omezení zrnitosti.

Procesor BIONZ X™ pro skvělé detaily a struktury

Obrazový procesor společnosti Sony věrně reprodukuje struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí, a k tomu nabízí mimořádně vysokou rychlost zpracování. Společně s přední technologií LSI (Large Scale Integration), která zrychluje zpracování, nabízí procesor BIONZ X™ přirozenější detaily, realističtější obraz, bohatší barevnou škálu a nižší úroveň šumu při snímání fotografií i videozáznamů.

Ostrý, velmi široký objektiv ZEISS® Tessar®

Pořizujte úžasné širokoúhlé záběry s objektivem ZEISS® Tessar® nebo zvolte klasický, avšak strhující pohled. V obou případech pořídíte nádherné snímky zasněžených svahů, horských stezek, vířících peřejí nebo rozbitých asfaltových cestiček.

Nastavitelné zorné pole a volné využití přiblížení

Objevujte nové flexibilní možnosti snímání akce s dramatickými efekty a vzrušující atmosférou. Například zorný úhel můžete přepínat mezi širokoúhlým, středním a zúženým. Režim plynule nastavitelného zoomu také umožňuje úpravu přiblížení během snímání.

Vestavěný stereofonní mikrofon zachycuje kvalitní zvuk

S dokonalým zvukem může být skvělý videozáznam ještě lepší. Integrovaný mikrofon vám umožní zachytit přirozený zvuk vašeho dobrodružství ve svou stereofonních stopách. Čistý zvuk s nižším šumem dokonale doplní každý skvělý videozáznam, který nahrajete.

Časosběrné snímání v rozlišení 4K

Funkce časosběrného snímání umožňuje snadné nahrávání časosběrných záznamů vytvořených ze samostatných fotografií vysoké kvality s rozlišením 4K snímaných v nastaveném intervalu. Aplikace Movie Creator pro videokameru Action Cam (verze 5.1 pro Windows, verze 3.1 pro Mac®) nebo aplikace Action Cam (verze 2.0) pak tyto fotografie jednoduše promění na působivý časosběrný videozáznam.

Highlight Movie Maker s funkcí rozpoznání obličeje Face Detection

Přesvědčte se sami, jak dokáže integrovaný nástroj Highlight Movie Maker spolupracovat s funkcí rozpoznání obličeje Face Detection při automatické editaci přímo v kameře. Nástroj Highlight Movie Maker podporuje širokou nabídku scén – nejen sportovní aktivity, ale také běžné každodenní situace nebo cestování. Automaticky vybírá výrazné body záznamu a vytváří výběrová videa podbarvená hudbou na pozadí. Své dílo můžete ihned sdílet prostřednictvím smartphonu.

Ruční ovládání umožňuje projevit vlastní filmový styl

Seznamte se s chytrými kamerovými funkcemi, se kterými vytvoříte úchvatné akční videozáznamy, které budete s hrdostí přehrávat rodině, přátelům i fanouškům. Používejte pokročilá manuální nastavení, jako je vyvážení bílé a funkce AE Shift, a optimalizujte jas a odstín tak, aby odpovídal záznamu z jiných videokamer, a záznamy se snáze upravovaly. Ukažte své schopnosti a vyjádřete vlastní styl – v roli režiséra i akční hvězdy.

Živé streamování prostřednictvím služby Ustream®

Sdílejte v reálném čase adrenalinové jízdy na lyžích, obřích vlnách i nezapomenutelné pády. Streamujte scény tak, jak se dějí, s vysoce kvalitním obrazem i zvukem.

120 sn./s při rozlišení Full HD pro zpomalené záběry

Díky záznamu s vysokou obnovovací rychlostí 120 sn./s v rozlišení Full HD uvidíte při zpomaleném přehrávání každý detail rychlé akce.

Snímání více snímků

Pomocí snímání série snímků zachytíte rychlou akci. Zde můžete pořídit až osm vysoce kvalitních záběrů triku – dokonalá funkce pro ty, kdo rádi zpětně rozebírají svůj styl. Můžete si vybrat mezi 10, 5 nebo 2 sn./s.

Vícenásobná expozice

Zachyťte celou akční sekvenci v jednom záběru. Tato funkce vytvoří složený obraz objektu v pohybu s různými nastaveními pro různé série více snímků, které mají hodnoty: 10, 5 nebo 2 sn./s.

 Ovládání více videokamer

Použijte až pět videokamer najednou a získejte vzrušující záběry z podhledu nebo vzhůru nohama. A všechny je snadno ovládejte dálkovým ovladačem Live-View nebo smartphonem s aplikací PlayMemories Mobile.

Časový kód / data User Bit pro profesionální střih

Časový kód a data User Bit (TC/UB) jsou nepostradatelnými pomocníky při profesionálním střihu. Funkce časového kódu zaznamenává hodiny, minuty, sekundy a snímky obrazových dat a umožňuje přesnou editaci videa. Funkce User bit zaznamenává datum, čas, číslo scény a další informace ve formátu osmimístného čísla a pomáhá při editaci záznamu pořízeného dvěma nebo více kamerami.

Software Action Cam Movie Creator umožňuje jednoduchou a kreativní editační práci

S aplikací Movie Creator pro videokameru Action Cam budou vaše filmy vypadat ještě lépe. Vytvářejte a upravujte videa rychle a jednoduše díky celé řadě funkcí, jako je časosběrný záznam 4K nebo zpomalené video. Videa můžete také otočit o 90° ve směru nebo proti směru hodinových ručiček pomocí funkce otáčení videa nebo můžete pomocí funkce Multi-View zkombinovat až čtyři videozáznamy zachycené současně různými kamerami a vytvořit kompozitní video pro dělené zobrazení.

Pohodlný záznam ve smyčce

Díky záznamu ve smyčce se nemusíte bát, že propásnete nejlepší moment. Lze vybrat záznam ve smyčce s přepisem o volitelné délce 5, 20, 60 a 120 minut nebo „neomezeně“. Využijte jej k zachycení nejvýznamnějších momentů, aniž byste se museli bát vyčerpání kapacity.

Aplikace pro videokameru Action Cam

S intuitivními aplikacemi pro mobilní zařízení se můžete kdykoliv a kdekoliv blýsknout – od snadné úpravy videa s časosběrným záznamem přes zpomalené či zrychlené záběry až po bezdrátový přenos videosouborů.

Pouzdro pro snímání pod vodou ve standardní výbavě

Vložte videokameru Action Cam do dodaného pouzdra pro snímání pod vodou a vezměte ji do hloubky až 60 m – už si nemusíte dokupovat žádné vybavení. Pouzdro disponuje plochým panelem, který umožňuje snadné ovládání všech tlačítek videokamery. Navíc kameru chrání před nárazy, vlhkostí, korozí, prachem nebo pískem. Užívejte si bezstarostná podvodní dobrodružství a nebojte se pustit i do náročného terénu.

Odolné tělo vydrží i v náročných podmínkách

Tělo videokamery Action Cam je odolné proti stříkající vodě a mrazu a dodávané vodotěsné pouzdro je odolné proti prachu, nárazům a vodě až do hloubky 60 m. Ať už tedy jste na túře v dešti, na lyžích či snowboardu, natáčíte závody enduro, surfujete na vlnách nebo zkoumáte mořské hlubiny, videokamera Action Cam to vydrží.

Zvýšené pohodlí

Integrovaný otvor pro stativ znamená, že můžete videokameru Action Cam rychle připojit na stativ a pořídit dokonale stabilní záznam. Konektory USB se nyní nacházejí na zadní straně kamery a usnadňují připojení příslušenství.

Slot pro kartu Memory Stick Duo™ / SD

Do slotu pro paměťovou kartu je možné vložit paměťové karty Memory Stick Micro™ (M2) a Micro SD/SDHC/SDXC 5 (třída 4 nebo vyšší). Vyberte kartu, která nejlépe vyhovuje vašim požadavkům na záznam a je kompatibilní s vaším počítačem. (Paměťové karty nejsou součástí dodávky.)

Doplňkové kontrolky usnadňují sledování aktuálního stavu kamery

Tato videokamera Action Cam je vybavena třemi kontrolkami – na přední, horní a zadní části těla. Stav nahrávání tak nyní můžete snadno sledovat z různých úhlů. Výhodou je také upozornění v podobě pípnutí.

Zobrazte trasu, kterou urazila vaše Action Cam

Stejně jako u předchozích modelů můžete využít vestavěnou jednotku GPS. Při zpracování filmu v aplikaci Action Cam Movie Creator můžete do záznamu přidat polohu a tachometr. Funkce překrytí dat GPS na video čte údaje o rychlosti zaznamenané vestavěnou technologií GPS a vytváří další videosoubor, který zobrazuje údaje o rychlosti apod.

Kompatibilní s iMovie a Final Cut Pro X

Kompatibilní s iMovie a Final Cut Pro X

Tento produkt je kompatibilní s aplikacemi Final Cut Pro X a iMovie.

 

Ostatní fotografie k produktu

 
 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
CAPTCHA
 

Doporučit

Doporučit
 
 

S tímto výrobkem si ostatní také objednávají

SONY AKA-FGP1 FINGER GRIP

Grip pro prst Zkontrolujte kompozici na dálkovém ov ...

 

naše cena 690 Kč
25,46 EUR

s DPH
Skladem
SONY AKA-MCP1

Ochranný filtr pro objektiv s několika vrstvami ochrá ...

 

běžná cena 1.129 Kč
naše cena 950 Kč
35,06 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY SR-G1UXA

Paměťová karta microSD řady SR-UX2A Ideální pro snímá ...

 

naše cena 4.590 Kč
169,37 EUR

s DPH
Skladem
SONY AKA-DM1

Psí popruhy pro videokameru Action Cam Podívejte se n ...

 

naše cena 1.490 Kč
54,98 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY MPK-UWH1

Pouzdro pro snímání pod vodou Při extrémních sportech ...

 

běžná cena 1.690 Kč
naše cena 1.490 Kč
54,98 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY VCT-BPM1

Držák videokamery Action Cam VCT-BPM1 na batoh Zajist ...

 

běžná cena 1.590 Kč
naše cena 1.390 Kč
51,29 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY VCT-EXC1

Prodloužený úchyt VCT-EXC1 Prodloužený úchyt Vide ...

 

naše cena 1.490 Kč
54,98 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY SR-64UX2

Paměťová karta microSD řady SR-UX2A Ideální pro snímá ...

 

běžná cena 2.190 Kč
naše cena 2.090 Kč
77,12 EUR

s DPH
Skladem
SONY NP-BX1 originální akumulátor

NP-BX1 Dobíjecí baterie Baterie InfoLITHIUM™ typu ...

 

běžná cena 1.649 Kč
naše cena 1.629 Kč
60,11 EUR

s DPH
Skladem
VCT-SCM1 Přísavný držák

Sony přísavný držák VCT-SCM1 pro Action Cam lze bezpečn ...

 

běžná cena 1.300 Kč
naše cena 1.129 Kč
41,66 EUR

s DPH
Skladem
SONY AKA-CMH1

Pomocí držáku Sony AKA-CMH1 snadno a bezpečně u ...

 

běžná cena 1.590 Kč
naše cena 1.349 Kč
49,78 EUR

s DPH
Skladem
SONY VCT-RBM2

Držák na trubku  Držák videokamery Action Cam na tr ...

 

běžná cena 1.120 Kč
naše cena 990 Kč
36,53 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY BLT-UHM1

Znovu si vychutnejte ideální vlnu nebo krásný den na sv ...

 

běžná cena 1.390 Kč
naše cena 1.349 Kč
49,78 EUR

s DPH
Skladem
SONY AKA-LSP1

Balení lanka pro videokameru Action Cam se třemi lanky ...

 

běžná cena 790 Kč
naše cena 789 Kč
29,11 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY VCT-BDM1

Díky tomuto držáku pro boční montáž na helmu může ...

 

běžná cena 1.100 Kč
naše cena 1.099 Kč
40,55 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY VCT-HM2

Držák na řídítka VCT-HM2 Držák na řídítka Upevněte ...

 

naše cena 990 Kč
36,53 EUR

s DPH
Skladem
SONY VCT-STG1

Grip pro snímání Dosáhněte dokonalé kompozice záběr ...

 

běžná cena 1.590 Kč
naše cena 1.479 Kč
54,58 EUR

s DPH
Na dotaz