SONY KD-55XE8096B | Internetový obchod Sony Center

 
 
 
 
 

SONY KD-55XE8096B + 3. rok záruky zdarma!

Číslo výrobku:
4548736051904
Výrobce:
Běžná cena:
40.990 Kč (s DPH)
Naše cena s DPH:
38.990 Kč (s DPH)
Naše cena bez DPH:
32.223,14 Kč
Cena v cizí měně:
1.438,75 EUR
Ušetříte:
2.000 Kč (5 %)
Termín dodání:
Skladem
Barva:
Černá
Operační systém:
Android TV
ks
 

Popis výrobku

Třída   energetické účinnosti modelu A
Spotřeba elektrické energie v   zapnutém stavu 106 W
Roční spotřeba elektrické   energie 147 kWh
Viditelná úhlopříčka obrazovky 139 cm
Typ podsvícení obrazovky
Edge LED 
Rozlišení 4K Ultra HD (3840 x 2160) 
Podpora 3D
ne  
Frekvence zpracování obrazu
Motionflow XR 400Hz nativní 50Hz
TV tuner
Dvojitý tuner (T2, S2, C), DVB-T, DVB-T2 (H.265/HEVC), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, CI+, Analogový TV tuner
Multimediální funkce
webový prohlížeč, TV SIDE VIEW, One-Flick Entertainment 
 
 
Smart TV
ANDROID TV, Google Cast ready, Google Play Smart TV
Grafické výstupy 4x HDMI (4x boční), 2x hybridní   kompozitní +1x komponentní
Ostatní vstupy/výstupy
4x HDMI (1x boční, 3x zadní), 1x hybridní kompozitní +1x komponentní, Grafické vstupy
HDCP (2.2, pro rozhraní HDMI® 1/2/3/4), Bluetooth® 4.1 (HID/HOGP/3DSP/A2DP/AVRCP/HSP/HFP/SPP), 3x USB, 1x Ethernet, 1x digitální výstup audia, 1x výstup audia, 1x anaolog.vstup audia, slot pro kartu PCMCIA, počítačový vstup HDMI Ostatní
Výkon reproduktorů
2x10 W
Barva černá
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h)
bude doplněno
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h)
bude doplněno
VESA
bude doplněno
Hmotnost se stojanem
bude doplněno

 

Displej TRILUMINOS™: Mimořádné barvy, mimořádná krása

Displej TRILUMINOS™: Mimořádné barvy, mimořádná krása

Více barev znamená větší věrnost. Displej TRILUMINOS™ se speciálním podsvícením selektivně mapuje barvy v širší paletě, aby jemné barvy nebyly přesycené a nepřirozené. Vychutnáte si živý, věrný obraz, který oživí každou scénu.

Objevte každý detail s technologií 4K X-Reality™ PRO

Objevte každý detail s technologií 4K X-Reality™ PRO

Objevte vzrušující svět mimořádné zřetelnosti, ve kterém je každý pixel krásně vylepšen. Jednotlivé části každé scény se analyzují a porovnávají se speciální obrazovou databází, která odděleně řeší strukturu, kontrast, barvu a okraje. Rozdíl je jasně vidět: vynikající, živoucí detaily, ať sledujete cokoli.

Odhalte detaily díky technologii 4K HDR

Odhalte detaily díky technologii 4K HDR

Televizor kompatibilní s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) zcela změní dosavadní způsob sledování televizoru. Kombinace videoobsahu s HDR a rozlišení 4K Ultra HD je zárukou mimořádné úrovně detailů, barev a kontrastu. Navíc se v porovnání s jinými formáty videa pyšní mnohem širším rozsahem jasu. Výsledkem je nejvěrnější obsah, jaký lze na našich televizorech spatřit. Třešničkou na dortu jsou úžasné světlé oblasti a jemné detaily.

Objevujte nové možnosti s platformou Android TV™

Objevujte nové možnosti s platformou Android TV™

Váš chytrý televizor je nyní ještě chytřejší. Užívejte si oblíbený obsah ze svého smartphonu nebo tabletu na krásné velké obrazovce televizoru BRAVIA™. Prostřednictvím platformy Android TV™ s hlasovým ovládáním se můžete připojit a ovládat filmy, televizní pořady a tisíce aplikací pouhým hlasem.

Tenký hliníkový rám 

Tenký hliníkový rám 

Díky tenkému rámečku vypadá televizor štíhle a elegantně. Divák se může plně soustředit na obrazovku a užívat si zábavu. 

Uspořádání kabelů

Uspořádání kabelů

Už vám nebudou překážet žádné kabely. Všechny kabely lze úhledně srovnat za zadní částí televizoru a vést stojánkem, aby nic nekazilo výsledný dojem.

Dejte sbohem kabelům

Dejte sbohem kabelům

Všechny kabely vedoucí od zařízení set-top-box nebo přehrávačů Blu-ray schováte do unikátního stojanu.

Dálkový ovladač aktivovaný hlasem pro rychlejší vyhledávání

Bez problému procházejte svoje možnosti zábavy. Stačí dálkovému ovladači říct, co chcete vidět. Tento jedinečný dálkový ovladač aktivovaný hlasem má také intuitivní ovládání na touchpadu a funkci zrcadlení jedním dotykem přes technologii NFC.

Technologie Motionflow™ XR se stará o plynulé zobrazení akčních scén

Technologie Motionflow™ XR se stará o plynulé zobrazení akčních scén

Užívejte si hladké a ostré detaily i ve velmi rychlých scénách díky technologii Motionflow™ XR. Tato inovativní technologie vytváří další snímky filmu a vkládá je mezi původní snímky. Porovnává klíčové vizuální prvky sousedících snímků a vzápětí počítá chybějící akci v sekvenci. Některé modely disponují také možností vkládání černého snímku, která brání rozmazání a vytváří dojem skutečného zážitku jako v kině.

Hlasové vyhledávání – řekněte, co chcete sledovat

Hlasové vyhledávání – řekněte, co chcete sledovat

Neztrácejte čas vyhledáváním a můžete o to déle sledovat vybraný obsah. Hlasové vyhledávání v platformě Android TV vkládá do vašich rukou mocné zbraně v podobě vyhledávače Google, abyste mohli vyhledávat obsah v různých službách bez nutnosti pracného zadávání textu. Můžete si také nechat obsah doporučit. Pokud například zadáte dotaz „romantické komedie“, zobrazí se seznam vhodných možností.

Obsahová lišta: bleskurychlé vyhledávání

Obsahová lišta: bleskurychlé vyhledávání

Nenápadná obsahová lišta umožňuje rychlé vyhledávání filmů, televizních pořadů nebo videí. Po vyvolání obsahové lišty můžete dál nerušeně sledovat obsah a zároveň prohledávat živé vysílání, videa na vyžádání, stažené televizní pořady a další obsah. Obsahovou lištu si navíc můžete přizpůsobit tak, aby vám na prvním místě zobrazovala obsah, který si prohlížíte nejčastěji.

Chromecast built-in: Pohodlné přehrávání na dalších zařízeních

Chromecast built-in: Pohodlné přehrávání na dalších zařízeních

Model BRAVIA™ má Chromecast built-in, takže si můžete pohodlně užít přenos zábavy, jako je YouTube™ nebo Netflix, ze svého osobního zařízení na úchvatnou obrazovku televizoru BRAVIA. Můžete využít zařízení se systémem Android nebo iOS™ nebo notebook.

Google Play™: Svět obsahu a aplikací

Google Play™: Svět obsahu a aplikací

Objevujte filmy a televizní pořady, hry a další obsah ve službě Google Play™. Zcela novým způsobem si můžete vychutnat obrovskou a stále rostoucí nabídku aplikací v televizoru.

Stvořeno k poslechu: Režim ClearAudio+

Stvořeno k poslechu: Režim ClearAudio+

Zvuk stejně živý jako obraz. Režim ClearAudio+ dokáže vyladit zvuk televizoru na působivý zážitek, který vás zdánlivě obklopí. Poslouchejte hudbu, dialogy a prostorové efekty s větší čistotou a zřetelně bez ohledu na to, co právě sledujete.

Technologie DSEE obnovuje detaily digitální hudby

Technologie DSEE obnovuje detaily digitální hudby

Internetová videa s nízkým rozlišením, služba Catch-up TV nebo jiné komprimované zvukové soubory se často nemohou chlubit vysokou kvalitou zvuku. Při komprimaci digitálního signálu se často velký objem informací ztrácí. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) dokáže ztracené frekvence (především vysoké) obnovit a vytvořit tak zpět přirozený zvuk s prostorovějším efektem.

Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence

Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence

Televizory BRAVIA™ používají výkonný počítačový model pro analýzu a kompenzaci nepřesností odezvy reproduktorů. Provádějí takzvané „vzorkování“ frekvence reproduktoru s vyšší přesností. Získané údaje jsou využívány k odstranění rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Výsledkem je čistý, přirozený zvuk s plynulou a rovnoměrnou reprodukcí všech frekvencí. 

Zvuk jako v kině s technologií S-Force Front Surround

Zvuk jako v kině s technologií S-Force Front Surround

Užijte si pohlcující zvukovou scénu, která vás vtáhne do středu dění. Technologie S-Force Front Surround napodobuje způsob, jakým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln – a potřebuje k tomu pouze kanál levého a pravého reproduktoru. Díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí si můžete užít bohatý a vysoce věrný zvuk napříč větší poslechovou oblastí.

Zažijte tu nejlepší kvalitu obrazu s rozlišením 4K UHD

Zažijte tu nejlepší kvalitu obrazu s rozlišením 4K UHD

Naše řada televizorů s rozlišením 4K UHD přináší úžasnou kvalitu obrazu a kompatibilitu s požadavky na rozlišení UHD stanovené organizací Digital Europe.

Proměňte televizor v digitální rekordér: ZÁZNAM USB HDD

Proměňte televizor v digitální rekordér: ZÁZNAM USB HDD

Ukládejte si oblíbené televizní pořady na externí pevný disk USB a přehrávejte si je, kdy se vám to hodí. Funkce záznamu USB HDD umožňuje nahrávání digitálního vysílání jedním dotykem nebo na základě nastaveného časovače na připojené zařízení USB HDD s kapacitou až 2 TB. Při sledování stačí stisknout tlačítko nahrávání. Záznam bude automaticky ukončen při skončení programu.

 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
CAPTCHA
 

Doporučit

Doporučit