SONY XA-NV400 | Internetový obchod Sony Center

 
 
 
 
 

SONY XA-NV400 Dotykový offline navigační systém s technologií TomTom

Číslo výrobku:
4548736044647
Naše cena s DPH:
10.090 Kč (s DPH)
Naše cena bez DPH:
8.338,84 Kč
Cena v cizí měně:
372,32 EUR
Termín dodání:
Na dotaz
ks
 

Popis výrobku

Navigační modul se zapojením do automobilu

Vyzkoušejte interaktivní offline navigační systém značky TomTom do automobilu.

Dotykový offline navigační systém do automobilu s technologií TomTom kompatibilní se zařízeními Sony.

  • Intuitivní zařízení se snadným propojením s kompatibilními audiozařízeními Sony do automobilu
  • Nejmodernější offline navigační řešení s technologií TomTom
  • Modul NavApp značky TomTom nabízí interaktivní dotykovou obrazovku

Jednoduché nastavení

Proměňte své AV zesilovače Sony v dotykové navigační zařízení značky TomTom. Prostřednictvím tohoto modulu s intuitivním ovládáním a jednoduchým dotykovým rozhraním získáte nejnovější offline navigační systém, který vám usnadní cestování.

Vše, co potřebujete, v jediném balení

Vše, co potřebujete, v jediném balení

V zakoupeném balení je vše, co potřebujete k zapojení. Uvnitř najedete navigační modul, kartu SD (mapová data), napájecí a propojovací kabel, upevňovací prvky, anténu GPS, ovládací kabel a upevňovací prvek antény. 

Interaktivní provedení

Interaktivní provedení

Modul NavApp značky TomTom nabízí zcela nový způsob ovládání. Už žádné komplikované nabídky – stačí klepnout do mapy, zvolit cíl a jste připraveni vyrazit. Trasu také můžete klepnutím vymazat nebo si můžete zvolit místo, které chcete přidat mezi oblíbené.

Posílení signálu GPS

Posílení signálu GPS

Pomocí přiloženého držáku snadno připevníte anténu GPS na palubní desku, kde bude mít lepší příjem signálu GPS. 

Šest typů tras

Jako výchozí je nastavena nejrychlejší trasa, máte ale na výběr šest možností, například nejekonomičtější, mimo dálnice nebo nejkratší. Nově nastavená volba se pak použije i při dalším plánování trasy. 

Snadné vyhledání cíle

Snadné vyhledání cíle

Stisknutím a přidržením bodu na mapě snadno a rychle naleznete požadovaný cíl. Můžete také využít funkci rychlého vyhledání textu, kdy po napsání tří písmen systém spustí hledání dostupných možností. Během psaní se tak zobrazují odpovídající adresy a zajímavá místa.

Panel rychlosti

Panel rychlosti

Dopřejte si informace o své aktuální rychlosti a maximální rychlosti v dané lokalitě. Podrobnosti o aktuální trase včetně předpokládané doby příjezdu do cíle se zobrazují na postranním panelu.

Náhled podrobných pokynů

V nabídce Aktuální trasa vyberte možnost Zobrazit pokyny a můžete si prostudovat podrobný seznam navigačních pokynů. Vzdálenost uvedená na seznamu označuje vzdálenost mezi jednotlivými pokyny.

Moje místa

Moje místa

Upravte si mapu pomocí funkce Moje místa. Označte si na mapě svá oblíbená místa a už je nikdy nebudete muset znovu hledat. Prostřednictvím nabídky Moje místa si můžete vyhledat i nedávno navštívená místa. 

Výběr barev

Výchozí barevné schéma modulu NavApp je modré, můžete si je ale upravit podle svých představ. Změní se pouze prvky zobrazené na mapě, například trasa, ukazatel GPS nebo označení oblíbených míst. Barva mapy se nezmění.

Hlasové navádění 

Díky hlasovému navádění můžete stále sledovat silnici před sebou a řídit se tím, co slyšíte. V tomto nastavení si dokonce můžete vybrat, jaké typy pokynů (předběžná varování, čísla silnic, dopravní značky, názvy ulic a podobně) bude hlasová navigace uvádět.

Gesta na obrazovce

Rozhraní můžete jednoduše ovládat pomocí gest. Podporováno je dvojité klepnutí, přetažení, rychlý pohyb prstem, přidržení či výběr klepnutím.

 

 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
CAPTCHA
 

Doporučit

Doporučit