SONY SEL-100400GM | Internetový obchod Sony Center

 
 
 

SONY SEL-100400GM

Číslo výrobku:
4548736058422
Výrobce:
Naše cena s DPH:
80.990 Kč (s DPH)
Naše cena bez DPH:
66.933,88 Kč
Cena v cizí měně:
2.988,56 EUR
Termín dodání:
Na dotaz
ks
 

Popis výrobku

FE 100-400mm F4.5-5.6 GM OSS

Ostrý teleobjektiv se superzoomem, spolehlivý AF

První teleobjektiv se superzoomem ve vlajkové řadě G Master společnosti Sony disponuje univerzálním rozsahem 100 mm až 400 mm.Vynikající rozlišení a rychlé a přesné automatické ostření umožňují zachytit vzdálené akce okamžitě a v mimořádné kvalitě. Kromě špičkové kvality obrazu tento skvělý objektiv nabízí mobilitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost na profesionální úrovni.

  • Bajonet E, formát Full-Frame
  • Superteleobjektiv řady G Master
  • Vysoké rozlišení

 

 

Charakteristika

Teleobjektiv se superzoomem řady G Master

Teleobjektiv se superzoomem řady G Master

Tento špičkový teleobjektiv se zoomem G Master disponuje širokým rozsahem ohniskové vzdálenosti od 100 mm do 400 mm, která je ideální pro fotografování sportu, života v přírodě a dalších objektů, které vyžadují velký dosah. Nabízí kvalitu obrazu a výkon automatického ostření na profesionální úrovni díky sledování a zachycení i rychle se pohybujících objektů s vynikajícím rozlišením a čistotou.

 

 

 

Rychlé a spolehlivé automatické ostření

Rychlé a spolehlivé automatické ostření

Optimální kombinace dvojitého lineárního motoru a pohonu DDSSM (Direct Drive SSM) je první svého druhu. Zahrnuje také přesné snímače, které zajišťují zpětnou vazbu v reálném čase pro mimořádně vysokou přesnost polohování. Systém automatického ostření v těle tak může fungovat co nejlépe.

 

 

 

Vysoké rozlišení při každé ohniskové vzdálenosti

Vysoké rozlišení při každé ohniskové vzdálenosti

Přesné zpracování optiky zajišťuje konzistentně vysoké rozlišení celého snímku v celém rozsahu zoomu objektivu. Objektiv SEL100400GM nejen že pořizuje ohromující snímky vzdálených objektů při mimořádně vysokých ohniskových vzdálenostech teleobjektivu, ale stejně dobrý výkon nabízí také při snímání blízkých objektů.

 

 

Přirozené vykreslování a barvy

Dva členy ze skla ED (s extra nízkým rozptylem) a jeden člen ze skla Super ED strategicky použité v pokročilé optické konstrukci účinně potlačují axiální chromatickou vadu, která často bývá příčinou poklesu rozlišení u teleobjektivů. Výsledkem jsou mimořádně čisté snímky s dobrým rozlišením.

 

 

 

Jasnost a kontrast v jakémkoli světle

Jasnost a kontrast v jakémkoli světle

Antireflexivní nanovrstva od společnosti Sony potlačuje falešné odrazy, které mohou způsobovat odlesky a vícenásobný obraz v protisvětle a dalších náročných světelných podmínkách. Výsledkem je konzistentně vysoký kontrast a čistota obrazu. Snížení odlesků, zejména při fotografování v jasných venkovních podmínkách, umožňuje větší flexibilitu při komponování záběru. (1. Antireflexní nanovrstva / 2. Sklo / 3. Pronikající světlo)

 

 

 

Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a mobilita

Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a mobilita

Součásti z hořčíkové slitiny a další vylepšení přispívají k vysoké odolnosti i k ve své třídě špičkovému snížení velikosti a hmotnosti. To znamená nejen větší mobilitu, ale také lepší manipulaci s lehkým tělem a snadnější a stabilnější snímání z ruky.

 

 

 

Nastavení točivého momentu zoomu

Nastavení točivého momentu zoomu

Jde o první objektiv α vybavený nastavením plynulosti zoomu, které umožňuje mechanické ovládání točivého momentu kroužku pro ovládání zoomu. Nastavením nižšího točivého momentu dosáhnete rychlého zoomu. Pokud je potřeba pomalejší a stabilnější zoom, točivý moment zvyšte. Jemné nastavení umožňuje přizpůsobit fungování objektivu individuálním uživatelským potřebám.

 

 

 

Jasné snímky bez rozmazání i bez použití stativu

Jasné snímky bez rozmazání i bez použití stativu

Vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot usnadňuje zachycení snímků bez rozmazání, zvláště při fotografování sportu nebo jiných objektů, které vyžadují rychlou odezvu stabilizace. Stabilizace v režimu 2 pomáhá při pořizování dynamických panoramatických záběrů. Těla řady α s integrovanou stabilizací obrazu navíc umožňuje 5osou stabilizaci.

 

 

 

Mimořádná všestrannost při snímání

Mimořádná všestrannost při snímání

Plovoucí zaostření a vysoká přesnost polohování umožňují dosahovat minimální zaostřovací vzdálenosti pouhých 0,98 metru (3,22 stopy) se zvětšením až 0,35x. K dispozici máte univerzální rozsah superzoomu 100 mm až 400 mm a vynikající možnosti detailních záběrů při 100 mm. 

 

 

 

Přizpůsobitelné tlačítko aretace zaostření

Přizpůsobitelné tlačítko aretace zaostření

Prakticky umístěná tlačítka aretace zaostření umožňují ovládání aretace zaostření i při používání nepřetržitého automatického ostření. Z nabídky ve fotoaparátu je lze také přizpůsobit a přiřadit jim jiné funkce.

 

 

 

Odnímatelný držák na stativ

Odnímatelný držák na stativ

Odnímatelný držák na stativ umožňuje rychlé nasazení na stativ nebo jeho odpojení, aby mohl uživatel snadno přecházet mezi snímáním ze stativu a z ruky. Držák lze také odpojit za účelem pohodlného přenášení a uložení. Mechanismus se západkou předchází náhodnému odpojení.

 

 

 

Telekonvertory pro mimořádný dosah

Telekonvertory pro mimořádný dosah

SEL100400GM je plně kompatibilní s výkonnými telekonvertory SEL14TC a SEL20TC, které umožňují 1,4násobné, respektive 2násobné zvýšení ohniskové vzdálenosti. Maximální ohnisková vzdálenost tak dosahuje 800 mm (1200 mm u těla formátu APS-C).

 

 

 

Přední člen s fluorovou vrstvou

Přední člen s fluorovou vrstvou

Přední člen objektivu disponuje fluorovou vrstvou, která pomáhá chránit před ulpíváním prachu a otisků prstů a usnadňuje jejich setření v případě, že na povrchu objektivu přece jen ulpí. To poskytuje velkou výhodu při venkovním fotografování.

 

 

 

Vysoká spolehlivost v drsném prostředí

Vysoká spolehlivost v drsném prostředí

Celková konstrukce tohoto objektivu je odolná vůči prachu a vlhkosti, což zajišťuje lepší ochranu a spolehlivost při snímání v náročném prostředí. Můžete směle fotografovat v mírném dešti nebo za větrného počasí.

 

 

 

Profesionální funkce sluneční clony

Profesionální funkce sluneční clony

Přístupové okénko, které lze podle požadavků otevřít nebo zavřít, umožňuje snadný přístup pro používání polarizačního filtru. Přepínač zámku sluneční clony objektivu brání jejímu nechtěnému odpojení nebo otočení během snímání nebo přesouvání.

 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
CAPTCHA
 

Doporučit

Doporučit