SONY FDR-AX53 | Internetový obchod Sony Center

 
 
 

SONY FDR-AX53

Číslo výrobku:
4548736021310
Výrobce:
Běžná cena:
29.990 Kč (s DPH)
Naše cena s DPH:
23.689 Kč (s DPH)
Naše cena bez DPH:
19.577,69 Kč
Cena v cizí měně:
874,13 EUR
Ušetříte:
6.301 Kč (21 %)
Termín dodání:
Skladem
ks
 

Popis výrobku

Hlavní technické údaje

   Typ objektivu

  • Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*

   Typ snímače

  • Snímač CMOS Exmor R® typu 1/2,5 (7,20 mm) s technologií „převráceného“ snímače

   Typ obrazovky

  • 7,5cm (typ 3,0) širokoúhlý (16:9) displej LCD Xtra Fine (921 600 bodů)

   Vstupní a výstupní konektory

  • Patice pro příslušenství (univerzální patice), konektor HDMI (mikro), konektor dálkového ovládání (integrováno v univerzálním/mikro konektoru USB), stereofonní minikonektor

 
 
 

 

Obsah balení

S výrobkem jsou dodávány následující položky
 
  • Dobíjecí baterie (NP-FV70)

  • Napájecí adaptér

  • Napájecí kabel

  • Uživatelská příručka

  • Kabel HDMI® (s mikrokonektorem)

  • Kabel Micro USB

 
 
 
 
 

Kompletní specifikace v PDF

http://sony.centercz.cz/_data/s_49/files/1461947569-FDRAX53B.CEE.pdf

 

 

 

 

 

Charakteristika

Kvalita obrazu 4K

Kvalita obrazu 4K

Pořizujte záznam v kvalitě 4K obsahující až čtyřikrát více detailů než záznam v rozlišení Full HD (3840 x 2160 pixelů vs. 1920 x 1080) a zachycujte více z neuvěřitelných vlastností, které snímky dokonale oživí.

 

 

 

Nový snímač obrazu speciálně pro rozlišení 4K

Nový snímač obrazu speciálně pro rozlišení 4K

Nově vyvinutý snímač obrazu s přibližně 1,6x větším počtem pixelů nabízí mimořádnou citlivost pro snímání záběrů ve vysoké kvalitě s nižším šumem za tmy i za jasných světelných podmínek.

 

 

 

Nový objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T* pro 4K

Nový objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T* pro 4K

Tento nový objektiv vám pomůže zachytit pozoruhodné detaily kvalitního obrazu s rozlišením 4K v celém rozsahu od širokoúhlého záběru až po teleobjektiv. Technologie pokročilých asférických členů (AA) zajišťuje věrné zachycení snímaného obrazu a zároveň minimalizuje rozměry těla objektivu. Objektiv s extra nízkým rozptylem (ED) pomáhá zajistit přesnou reprodukci barev. Kvalitu obrazu ještě zvyšuje speciální vícevrstvý povlak ZEISS T*, který omezuje nežádoucí odrazy, například odlesky nebo stínové odrazy.

 

 

 

Širokoúhlý až 26,8mm objektiv

Širokoúhlý až 26,8mm objektiv

Ať už se jedná o video nebo fotografie, špičkový širokoúhlý objektiv vám umožní zachytit lepší snímky krajin a interiéru, kde není dostatek místa, abyste si poodstoupili. Videokamera může v režimu Videozáznam zaznamenávat širokoúhle až do 26,8 mm (s poměrem stran 16:9) i bez širokoúhlé předsádky.

 

 

 

Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot 

Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot 

Pokročilá stabilizace obrazu potlačuje chvění fotoaparátu a stabilizuje snímaný záběr v celém rozsahu zoomu od širokoúhlého až po teleobjektiv. V režimu snímání HD je efekt chvění fotoaparátu omezován i při nepříznivých podmínkách pomocí pětiosého inteligentního automatického režimu, který kompenzuje vibrace v pěti různých směrech. Dokážete tak pořídit kvalitní záznam dokonce i při běhu.

 

 

 

Rychlá reakce automatického ostření vám umožní zachytit prchavé okamžiky

Rychlá reakce automatického ostření vám umožní zachytit prchavé okamžiky

Rychlý inteligentní systém automatického ostření dosahuje velmi rychlého a přesného zaostření s detekcí kontrastu. Minimalizuje pohyb objektivu, předvídá rozsah AF, zrychluje ovládání objektivu a zlepšuje odezvu, takže dokážete zachytit více prchavých okamžiků.

 

 

 

Široké možnosti snímání se zoomem 

Široké možnosti snímání se zoomem 

Objektiv s 20násobným optickým zoomem a s 30/40násobným zoomem čistým obrazem (pro 4K/HD) umožňuje snímání velmi vzdálených objektů a zachycení nezapomenutelných okamžiků.

 

 

 

Realistický záznam hlasu, hudby a dalších zvuků

Realistický záznam hlasu, hudby a dalších zvuků

Nová konstrukce mikrofonu umožňuje zachycení čistšího zvuku z pěti směrů s menším šumem (přibližně o 40 %) a nabízí až dvakrát efektivnější 2k stereofonní (při snímání v režimu XAVC S) a třikrát efektivnější 5.1k prostorový (v režimu AVCHD) zvukový výkon. Lze tak věrně reprodukovat zvuk s jasně definovanou separací.

 

 

 

Vysokorychlostní záznam ve Full HD pro kvalitní zpomalené záběry

Vysokorychlostní záznam ve Full HD pro kvalitní zpomalené záběry

Snímejte ve Full HD rychlostí 120/100 sn./s (NTSC/PAL), hotovou nahrávku upravte a výsledný zpomalený záznam filmu bude při přehrávání úžasně plynulý a ostrý. Tato funkce je ideální pro zpětné pomalé a detailní přehrávání sportovních a dalších akcí, které se odehrávají tak rychle, že je v reálném čase nedokážeme zřetelně zachytit.

 

 

 

Časosběrné snímání v rozlišení 4K

Časosběrné snímání v rozlišení 4K

Můžete delší dobu snímat fotografie v rozlišení 4K v nastavených časových intervalech, celou sérii snímků pak upravit v postprodukci a užívat si přehrávání výsledného časosběrného filmu.

 

 

 

Přehrávání ve Full HD s převzorkováním rozlišení

Přehrávání ve Full HD s převzorkováním rozlišení

Dopřejte si lepší zážitek ze sledování i bez televizoru 4K. Kamera pomocí převzorkování rozlišení automaticky převádí záznam ve 4K na výjimečně detailní rozlišení Full HD. 

 

 

 

Funkce zkráceného přehrávání Trimming Playback

Funkce zkráceného přehrávání Trimming Playback

Můžete zvolit specifickou část obrazu a díky vysokému rozlišení 4K ji přehrávat v kvalitě Full HD. Páčkou zoomu nebo pomocí ikony nabídky na obrazovce můžete také změnit velikost oříznutí.

 

 

 

Pokročilé funkce natáčení

Pokročilé funkce natáčení

Díky ergonomickým manuálním ovládacím prvkům si vychutnejte možnost úplného přizpůsobení. Pomocí intuitivního víceúčelového manuálního kroužku nastavujte zoom, zaostření, expozici, clonu, expoziční čas, funkci AE Shift nebo režim posunu vyvážení bílé po použití manuálního tlačítka pro volbu režimu. Elektronický hledáček nabízí přesný náhled snímku.

 

 

 

Časový kód / User bit

Časový kód / User bit

Do záznamu lze přidat časový kód a User bit v podobě datového prvku. Funkce časového kódu zaznamenává hodiny, minuty, sekundy a snímky obrazových dat a umožňuje přesnou editaci videa. Funkce User bit zaznamenává datum, čas, číslo scény a podobně ve formátu osmimístného čísla a pomáhá při editaci záznamu pořízeného dvěma nebo více kamerami. 

 

 

 

Výjimečná kvalita obrazu

Výjimečná kvalita obrazu

Na základě využití formátu XAVC S, který byl vytvořen z formátu XAVC pro profesionální využití, lze nahrávat v neuvěřitelné kvalitě rozlišení 4K 100 Mb/s a Full HD 50 Mb/s s vysokou přenosovou rychlostí. Data XAVC S jsou navíc komprimována, aby s nimi mohli běžní spotřebitelé lépe manipulovat.

 

 

 

Vynikající noční záznam

Vynikající noční záznam

Tato funkce využívá infračervené světlo umožňující fotografovat i v naprosté tmě. Pomocí funkce NIGHTSHOT mohou rodiče jednoduše zachytit roztomilý výraz spících dětí.

 

 

 

Funkce rozpoznání obličeje Face Detection a funkce Smile Shutter

Funkce rozpoznání obličeje Face Detection a funkce Smile Shutter

Pomocí funkce rozpoznání obličeje Face Detection můžete optimalizovat zaostření, expozici a barvy u osob, které jsou na snímku nejdůležitější. Obličeji určitého objektu můžete dát prioritu tak, že se jej dotknete na displeji LCD. A s funkcí Smile Shutter dokáže kamera také automaticky zachytit fotografie krásných (ale pomíjivých) úsměvů, a to dokonce i během pořizování videozáznamu.

 

 

 

Automatické ostření s funkcí uzamknutí

Automatické ostření s funkcí uzamknutí

Vždy vylepší sledování pohybujících se objektů na základě využití optimálního bodu automatického ostření a nastavení velikosti cílového záběru tak, aby odpovídala vlastnostem objektu. Klepnutím na objekt na obrazovce LCD uzamknete rychle se pohybující cíl pro přesné snímání. 

 

 

 

Golfový úder

Golfový úder

Analyzujte svůj odpal, aniž byste potřebovali speciální vybavení. Funkce Golfový úder vám umožní zachytit video a fotografie každého kroku při odpalu.

 

 

 

Mikrofon pro 5.1k prostorový zvuk

Mikrofon pro 5.1k prostorový zvuk

Zaznamenávejte jasný zvuk, který přesně zachytí atmosféru scény, a užívejte si přehrávání prostorového zvuku na svém systému domácího kina. Indikátory úrovně na panelu LCD zajišťují vizuální monitorování úrovně jednotlivých kanálů.

 

 

 

Ztlumení vlastního hlasu

Ztlumení vlastního hlasu

Můžete omezit intenzitu hlasu uživatele stojícího přímo za fotoaparátem, který mluví na snímaný objekt nebo jej například povzbuzuje.

 

 

 

Motion Shot Video

Motion Shot Video

Tato praktická funkce umožňuje přehrávání dramatické sekvence vrstvených snímků a sledování každé jednotlivé sekundy během akce. Jedná se o účinný nástroj pro analýzu pohybu při sportu na obrazovce. Během přehrávání můžete upravovat interval mezi snímky nebo zachycovat fotografie, které lze sdílet s přáteli.

 

 

 

Highlight Movie Maker

Highlight Movie Maker

Všestranná funkce pro přehlednou úpravu videozáznamů Highlight Movie Maker nabízí několik funkcí, které vám ušetří čas. Přidávejte ke klíčovým momentům během nahrávání body zvýraznění a nechte videokameru automaticky synchronizovat přechody do zvoleného soundtracku. 

 

 

 

Dvojitý záznam videa

Dvojitý záznam videa

Nahrávejte dva filmy zároveň – jeden v maximální kvalitě formátu XAVC S nebo AVCHD a druhý ve formátu mp4. Získáte tak jeden malý soubor připravený pro okamžité sdílení a navíc soubor v profesionální kvalitě pro další úpravy.

 

 

 

Živé streamování prostřednictvím služby USTREAM®

Živé streamování prostřednictvím služby USTREAM®

Některé věci je nejlepší vidět v reálném čase – od různých výkonů po sportovní akce. Sdílejte záběry tak, jak se dějí, s vysoce kvalitním obrazem a zvukem. 

 

 

Ovládání více videokamer

Více záběrů znamená více příležitostí k úpravám. Vytvářejte snadno záznam z celé řady úhlů z videokamer připevněných přímo k videokameře Handycam® nebo připojených bezdrátově. Díky ovládání více videokamer je snadné synchronizovat nastavení záznamu na všech zařízeních připojených k síti Wi-Fi®.

 

 

 

Dálkový ovladač s funkcí spuštění jedním dotykem a sdílení jedním dotykem

Dálkový ovladač s funkcí spuštění jedním dotykem a sdílení jedním dotykem

Díky dálkovému ovladači s funkcí spuštění jedním dotykem můžete použít smartphone nebo tablet jako hledáček nebo dálkový ovladač digitálního fotoaparátu. Funkce sdílení jedním dotykem umožňuje přenos snímků a videí z fotoaparátu. Když si do svého telefonu nebo tabletu se systémem Android a funkcí NFC nainstalujete aplikaci PlayMemories Mobile, ušetříte si komplikované nastavování a navážete bezdrátové připojení jednoduchým vzájemným dotykem zařízení a fotoaparátu. Pak můžete fotoaparát ovládat ze smartphonu a například pořizovat snímky z dříve nepředstavitelných míst, stát se součástí vlastního skupinového snímku nebo přenášet snímky do telefonu a okamžitě je sdílet na sociálních sítích. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně.

 

 

 

Displej LCD Xtra Fine s technologií WhiteMagic™

Displej LCD Xtra Fine s technologií WhiteMagic™

Displej LCD Xtra Fine s vysokou přesností je vybaven technologií WhiteMagic a kromě pixelů RGB využívá také bílé pixely, čímž se zvyšuje jas displeje a uživatelé vidí všechny drobné detaily a tóny na displeji ve všech typech prostředí, i venku za jasného slunečného svitu.

 
 
 
 

 

 

1461947569-FDRAX53B.CEE.pdf

 
 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
CAPTCHA
 

Doporučit

Doporučit
 
 

S tímto výrobkem si ostatní také objednávají

SONY BC-TRV

Nabíjejte baterie na cestách pomocí cestovní nabíječky ...

 

běžná cena 2.190 Kč
naše cena 1.490 Kč
54,98 EUR

s DPH
Skladem
SONY AC-L200

Provedení výrobku: Černá barva * Napájecí adaptér AC pr ...

 

běžná cena 1.610 Kč ks
naše cena 1.390 Kč ks
51,29 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY VCT-R100

Provedení výrobku: Černá barva * Kompatibilní s fotoapa ...

 

běžná cena 998,40 Kč ks
naše cena 990 Kč ks
36,53 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY VCT-R640

Provedení výrobku: Černá barva * Lehký, přenosný stativ ...

 

běžná cena 2.099 Kč ks
naše cena 1.890 Kč ks
69,74 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY HVL-F20M okamžitý CASHBACK 500,-

  Jasný, kompaktní, vysoce kvalitní blesk Kompaktn ...

 

běžná cena 5.199 Kč ks
naše cena 4.390 Kč ks
161,99 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY AC-VQV10E

 

 

běžná cena 4.390 Kč
naše cena 3.990 Kč
147,23 EUR

s DPH
Na dotaz
Baterie SONY NP-FV70 originální akumulátor

Akumulátor InfoLithium řady V 6.8V/14.0Wh (2060Ah)

 

běžná cena 2.829 Kč ks
naše cena 2.390 Kč ks
88,19 EUR

s DPH
Skladem
SONY NP-FV100 originální akumulátor

Akumulátor InfoLithium řady V 6.8V/26.5Wh (3900mAh)

 

běžná cena 4.990 Kč ks
naše cena 4.590 Kč ks
169,37 EUR

s DPH
Skladem
SONY DLC-HEU15

Model:  DLC-HEU15 HEU15 1,5m vysokorychlostní kabel m ...

 

naše cena 679 Kč
25,06 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY HVL-LE1

FunkceHVL-LE1 Videoreflektor LED pro videokameru Han ...

 

běžná cena 7.759 Kč
naše cena 7.659 Kč
282,62 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY LCS-U21

Snadný přístup velkým horním otvorem Z pouzdra m ...

 

běžná cena 1.090 Kč
naše cena 990 Kč
36,53 EUR

s DPH
Skladem
SONY HVL-LEIR1

Osvětlení až 1500 luxů výkonným světlem LED Nene ...

 

běžná cena 4.950 Kč
naše cena 4.899 Kč
180,77 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY ADP-MAC

Využijte videokameru Handycam® ještě lépe K vide ...

 

běžná cena 1.299 Kč
naše cena 990 Kč
36,53 EUR

s DPH
Skladem
SONY LCS-U11

Snadný přístup velkým horním otvorem Z pouzdra m ...

 

běžná cena 790 Kč
naše cena 789 Kč
29,11 EUR

s DPH
Skladem
SONY VCT-VPR1

Přibližte se pomocí zoomu Přibližte se ke sníman ...

 

běžná cena 4.299 Kč
naše cena 3.690 Kč
136,16 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY SF-64UY3

Paměťové karty SD řady SF-UY3 Tato karta vás nezradí ...

 

běžná cena 2.040 Kč
naše cena 1.390 Kč
51,29 EUR

s DPH
Skladem
SONY SF-G1UX2

SFG1UX2 – 128GB paměťová karta SD řady SFUX pro 4K Vy ...

 

běžná cena 3.990 Kč
naše cena 3.690 Kč
136,16 EUR

s DPH
Skladem
SONY SF-G1UY3

Paměťové karty SD řady SF-UY3 Tato karta vás nezradí ...

 

běžná cena 2.890 Kč
naše cena 2.390 Kč
88,19 EUR

s DPH
Skladem
SONY SF-32UX2

SF32UX2 – 32GB paměťová karta SD řady SFUX Využijte s ...

 

běžná cena 1.390 Kč
naše cena 1.290 Kč
47,60 EUR

s DPH
Skladem
SONY SF-64UX3

SF64UX2 – 64GB paměťová karta SD řady SFUX pro 4K Vyu ...

 

běžná cena 2.290 Kč
naše cena 2.190 Kč
80,81 EUR

s DPH
Skladem
Sony RM-VPR1

  Snadné ovládání spouště závěrky, záznamu videa a zoo ...

 

běžná cena 2.099 Kč
naše cena 1.790 Kč
66,05 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY HVL-F32M okamžitý CASHBACK 800,-

  Zajistěte svým fotografiím dostatek světla prostřed ...

 

běžná cena 9.699 Kč
naše cena 8.690 Kč
320,66 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY HVL-F43M okamžitý CASHBACK 1100,-

Kompaktní externí blesk se směrným číslem GN 43. Umožňu ...

 

běžná cena 11.690 Kč
naše cena 8.580 Kč
316,61 EUR

s DPH
Na dotaz
SONY HVL-F60M okamžitý CASHBACK 1600,-

Zachyťte okamžik v dokonalém světle Externí bezdrát ...

 

běžná cena 17.119 Kč
naše cena 14.890 Kč
549,45 EUR

s DPH
Na dotaz